Меню Закрити

Ідея настільної гри “ЛАБІРИНТ: У ПОШУКАХ СКАРБІВ” полягає в тому, щоб знайти шлях через лабіринти лабіринту до скарбів та прийти до фінішу першим. Будьте обережні, лабіринт може швидко змінити форму.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Лабіринти, скарби, потайні двері – що може бути ще більш авантюрним, загадковим і цікавим ?!  Настільна гра Лабіринт: в пошуках скарбів, відправить від 2 до 6 учасників за незліченними багатствами. Одна гра триває близько 15 хвилин. Переможе в грі найуважніший, швидкий та успішний гравець.

Дістаньте з коробки 35 карт з лабіринтами. Ретельно перетасуйте їх, покладіть стопку лабіринтами вгору, а на саму верхню кату покладіть карту заглушку. Ключі від потайних дверей (зелені, червоні та сині) залиште поки в коробці. Всі гравці починають гру без ключів.

Найстарший гравець бере з колоди лабіринтів нижню карту і викладає її на середину столу. На карті лабіринту ви знайдете вхід, скрині зі скарбами, двері (зеленого, червоного та синього кольору) і черепа. Гравці оглядають карту, пробігаючи очима по лабіринту, вони повинні порахувати, скільки скринь зі скарбами вони можуть зібрати. Правила проходження лабіринту дуже прості:
 Починаємо зі входу
 Не можна проходить крізь стіни та черепа
Не можна пройти крізь двері, якщо у вас немає ключа відповідного кольору.
Нагадаємо, що на початку гри ні в кого немає ніякого ключа. Гравець викладає карту таким чином, щоб вона утворювала з вже укладеними картами продовження шляху в лабіринті. Якщо йому вдалося отримати прохід,
що з’єднує два однакових скарби, то він може спробувати забрати картку з другим скарбом собі, не порушивши цілісність» лабіринту.
Цю картку він відкладає. В кінці ходу гравець бере собі карту з стопки, щоб у нього на руках завжди було 2 ігрові карти.

Як тільки хтось з гравців порахував кількість скринь, які він може зібрати у відкритому лабіринті, він плескає рукою по карті і називає вголос число. Наприклад, 5! Після цього він перевіряє свою відповідь із зворотного боку картки. Перевіряти потрібно в таємниці від інших учасників:
 Якщо, гравець дав правильну відповідь, він показує всім зворотний бік картки і залишає її собі
 Якщо гравець, дав неправильну відповідь, він мовчки, не показуючи нікому правильну відповідь, повертає карту лабіринту на стіл. Інші гравці продовжують обчислення, але вже без нього.

Коли хтось з гравців дасть правильну відповідь і забере собі карту лабіринту, з колоди дістається наступна карта і пошуки скарбів тривають.

На початку гри, гравці можуть збирати і рахувати скрині зі скарбами, які доступні без відкривання дверей. Але гравець, що зібрав у себе дві карти лабіринтів, отримує в подарунок ключ зеленого кольору. Тепер йому потрібно рахувати скрині, з урахуванням проходження ним дверей зеленого кольору. Це трохи складніше, ніж гравцям без ключів. Після набору третьої карти лабіринту, гравець отримує ще й червоний ключ, а після четвертої – синій. На звороті карти лабіринту є 4 правильних відповіді: кількість скринь, якщо у вас немає ключів, якщо є зелений ключ, якщо є зелений і червоний, і якщо у вас в наборі – всі ключі.

Наступає, як тільки один з гравців збере у себе п’ять карт лабіринтів. Цей гравець і оголошується переможцем.

Гра сподобається любителям всіляких лабіринтів. Гра Лабіринт: у пошуках скарбів все-таки для дітей, але і дорослим з дітьми буде цікаво грати. Тим більше, що для різновікових компаній у грі є особливі правила.